Open-E JovianDSS to oprogramowanie służące do przechowywania danych, oparte na systemie operacyjnym Linux oraz systemie plików ZFS. Dzięki połączeniu szeregu unikalnych funkcji zapewnia najwyższy poziom wydajności.

Open-E JovianDSS

oferuje wbudowane funkcje klasy Enterprise, takie jak:

  • Obsługa Big Data
    (rozmiar LUNa do 256 ZiB)
  • Zintegrowana ochrona danych
  • Niezależność sprzętowa
  • Wysoka wydajność
  • Elastyczne konfiguracje
  • Łatwy w użyciu WebGUI
Znajdź resellera*

*Zostaniesz przekierowany na stronę główną Open-E dostępną tylko w języku angielskim

img

Zwiększenie pamięci

img

Pojemność pamięci masowej w produktach Open-E może być bardzo łatwo powiększona. Wystarczy dokupić klucz licencyjny 2, 4, 8, 16, albo 32 TB dla poszczególnych zasobów pamięci. Szeroka oferta kluczy licencyjnych pozwala klientom na wybór dokładnie takich zasobów pamięci, jakie są im niezbędne.

Idealne oprogramowanie do przechowywania danych w chmurze

img

Jeżeli szukasz bezpiecznego i wydajnego rozwiązania do przechowywania danych, które idealnie wpasuje się w istniejące środowisko IT i pozwoli na lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów, to Open-E oferuje najlepszą z możliwych opcji.

Prosty w użyciu interfejs graficzny

Solidny i łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika sprawia, że nawet zdalne zarządzanie serwerem staje się prostym zadaniem. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa, by móc zarządzać swoimi danymi z dowolnego miejsca na świecie. W Open-E wierzymy, że prostota i mobilność rozwiązań to podstawa nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Diagnostics
Storage
Settings
Wizard

Przystępne i elastyczne usługi wsparcia technicznego

img

Kadra wysoce wykwalifikowanych inżynierów oferuje pomoc techniczną zarówno w czasie wdrażania jak i w czasie stałego użytkowania naszych produktów. Szeroki zakres przystępnych i elastycznych usług wsparcia technicznego zaspokaja potrzeby każdego przedsiębiorstwa.

Minimalne wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe pozwalają na uruchamianie każdej funkcji z osobna, z ograniczoną liczbą klientów lub użytkowników.

Procesor64bit 2GHz CPU
Pamięć8GB ECC RAM
HDDHBA SAS
SiećKarta sieciowa (lub więcej kart 1Gb/s dla bondingu)
Znajdź dystrybutora*

*Zostaniesz przekierowany na stronę główną Open-E dostępną tylko w języku angielskim