O nas

Międzynarodowy biznes

Open-E to producent innowacyjnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi opartym na IP. Założona w 1998 roku firma sprzedaje swoją linię produktów Storage za pośrednictwem światowej sieci integratorów systemów oraz sprzedawców partnerskich. Siedziby Open-E znajdują się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie, a nasze rozwiązania są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie.

img

Open-E ma silnie ugruntowaną pozycję na rynku. Ponad 12 lat historii pełnej sukcesów na światowym rynku IT sprawiło, że obecnie do naszych klientów należą światowe korporacje.

Najlepsze Rozwiązania oraz Technologie

Jesteśmy zawsze o krok przed innymi, nie tylko dzięki użyciu najnowszych narzędzi do programowania, ale także dzięki uczestnictwie w ich aktywnym rozwoju. Wdrażamy najlepsze rozwiązania dla efektywnego zarządzania projektami i sprawnej pracy zespołowej. (Scrum)

Niezawodny Partner Biznesowy

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiarygodności biznesowej, jesteśmy cenionym partnerem technologicznym wiodących firm w branży IT, takich jak Citrix, Intel, LSI, VMware lub Adaptec.

img
img
img
img

Wykwalifikowany zespół

Open-E zatrudnia najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów w dziedzinie IT oraz nieustannie inwestuje w ich ciągły rozwój. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszemu zespołowi przyjazne środowisko pracy, jak również wiele możliwości zdobycia nowych umiejętności oraz kwalifikacji.