To oprogramowanie oparte na systemie operacyjnym Linux, używane do zarządzania pamięciami masowymi SAN i NAS.

Open-E DSS V7

Oferuje wbudowane funkcje klasy enterprise, takie jak:

  • Active-Active Failover
  • Obsługa Fibre Channel
  • Obsługa klastra Hyper-V
  • Replikacja Woluminów
  • VMware Ready i Citrix Ready
  • Ciągła Ochrona Danych
  • Wirtualizacja Pamięci Masowej
  • Kopie Migawkowe
Pobierz 60-dniową wersję próbną*

*Zostaniesz przekierowany na stronę główną Open-E dostępną tylko w języku angielskim

img

Klaster wysokiej dostępności

img

iSCSI (SAN) Active-Active Failover minimalizuje czas niedostępności zasobów, co oznacza, że w sytuacji kiedy jeden z węzłów ulegnie awarii, drugi automatycznie przejmuje funkcje uszkodzonego systemu. Dzięki temu jest zachowana ciągłość usług. Ponadto, funkca ta umożliwia zwiększenie całkowitej wydajności systemu, gdyż operacje replikacji, odczytu i zapisu są zbalansowane na obu węzłach klastra.

Zwiększenie pamięci

img

Pojemność pamięci masowej w produktach Open-E może być bardzo łatwo powiększona. Wystarczy dokupić klucz licencyjny 2, 4, 8, 16, albo 32 TB dla poszczególnych zasobów pamięci. Szeroka oferta kluczy licencyjnych pozwala klientom na wybór dokładnie takich zasobów pamięci, jakie są im niezbędne.

Idealne oprogramowanie do przechowywania danych w chmurze

img

Jeżeli szukasz bezpiecznego i wydajnego rozwiązania do przechowywania danych, które idealnie wpasuje się w istniejące środowisko IT i pozwoli na lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów, to Open-E oferuje najlepszą z możliwych opcji.

Prosty w użyciu interfejs graficzny

Solidny i łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika (WebGUI) sprawia, że nawet zdalne zarządzanie serwerem staje się prostym zadaniem. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa, by móc zarządzać swoimi danymi z dowolnego miejsca na świecie. W Open-E wierzymy, że prostota i mobliność rozwiązań to podstawa nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

img
img
img
img

Powszechnie uznany i wielokrotnie nagradzany

Linia produktów Open-E jest powszechnie znana i wielokrotnie nagradzana w sektorze pamięci masowych. Potwierdzają to liczne nagrody branżowe przyznawane naszym produktom oraz zadowolenie klientów – ponad 30 000 instalacji na całym świecie! Wielu z nich to przedsiębiorstwa sklasyfikowane w rankingu Fortune 500.

img
img
img

Przystępne i elastyczne usługi wsparcia technicznego

img

Kadra wysoce wykwalifikowanych inżynierów oferuje pomoc techniczną zarówno w czasie wdrażania jak i w czasie stałego użytkowania naszych produktów. Szeroki zakres przystępnych i elastycznych usług wsparcia technicznego zaspokaja potrzeby każdego przedsiębiorstwa.

Minimalne wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe pozwalają na uruchamianie każdej funkcji z osobna, z ograniczoną liczbą klientów lub użytkowników.

Procesor64bit 2GHz CPU
Pamięć2 GB RAM
HDDkontroler SATA/SAS (zalecany kontroler RAID)
NetworkKarta Sieciowa (multi-cards 1Gb/s dla bondingu)

Darmowa Wersja SOHO

img

Wersja SOHO dostarcza podstawowe funkcjonalności pamięci NAS i SAN. Zarejestruj się i pobierz bezpłatnie Open-E DSS V7 SOHO już dziś!

Pobierz 60-dniową wersję próbną*

*Zostaniesz przekierowany na stronę główną Open-E dostępną tylko w języku angielskim